•  | 
  •  
  •  

Stolný tenis

Stolný tenis
Získava si čoraz väčšiu obľubu u detí i dospelých. 

Športový klub stolného tenisu Spišské Vlachy – Obl.stol.tenis.znäz SPIŠ

Výsledky 41.ročníka o VEĽKÚ CENU SPIŠSKÝCH Vlách mládeže:

Dvojhra žiakov:

1.       Pačnár Martin                                  02                           Muškát Lieskovany

2.       Mišenčík Marko                              02                           OŠK Šarišské Michaľany

3.       Korinek Denis                                  04                           OŠK Šarišské Michaľany

4.       Mrkvica Peter                                 04                           OŠK Betlanovce

5.       Németh Dávid                                 02                           Geológ Rožňava

6.       Fabišík Lukáš                                    05                           ŠKST Spišské Vlachy

7.       Sabol Dominik                                  02                           OŠK Šarišské Michaľany

8.       Sabol Patrik                                       05                           OŠK Šarišské Michaľany

9.       Kremnický Adam                            06                           OŠK Betlanovce

10.   Rusnák Filip                                       05                           Muškát Lieskovany

11.   Gabriš Martin                                   03                           STO Letanovce

12.   Barabas Samuel                              02                           STO Letanovce

13.   Franko Filip                                       05                           Muškát Lieskovany

14.   Jerga Michal                                     06                           Geológ Rožňava

15.   Jurik Oliver                                        04                           Športklub MSS Prešov

16.   Popadič Pavol                                    02                           OŠK Betlanovce

Dvojhra žiačok:

1.       Gabrišová Gabriela                        03                           STO Letanovce

2.      Šutáková Tamara                            02                           OŠK Betlanovce

3.       Nemčíková Radoslava                  04                           ŠKST Spišské Vlachy

4.       Korečková Ella                                 04                           OŠK Šarišské Michaľany

5.       Kľučárová Diana                              03                           Muškát Lieskovany




Oblastný stolnotenisový zväz SPIŠ

Výsledky majstrovstiev SPIŠA najmladších žiakov, starších žiakov a starších žiačok jednotlivcov pre rok 2017 – Letanovce 13.5.2017.

Dvojhra najmladších žiakov:

1.      Kremnický Adam                  06                    OŠK Betlanovce

2.      Fabišík Ľuboš                          07                    ŠKST Spišské Vlachy

3.      Mihalko Gregor                     06                    ŠKST Spišské Vlachy

Dvojhra starších žiakov:

1.      Pačnár Martin                                   02                    Muškát Lieskovany

2.      Gabriš Martin                                    03                    STO Letanovce

3.      Fabišík Lukáš                                    05                    ŠKST Spišské Vlachy

         Mrkvica Peter                                   04                    OŠK Betlanovce

Dvojhra starších žiačok:

1.       Gabrišová Gabriela                        03                           STO Letanovce

2.       Šutáková Tamara                           02                           OŠK Betlanovce

3.       Nemčíková Radoslava                  04                           ŠKST Spišské Vlachy

          Kľučarová Diana                              03                           Muškát Lieskovany

Štvorhra starších žiakov:

1.       Pačnar Martin – Franko Filip                      Muškát Lieskovany

2.       Gabriš Martin – Barabas Samuel              STO Letanovce

3.       Fabišík Lukáš – Fabišík Ľuboš                     ŠKST Spišské Vlachy

           Mrkvica Peter – Kremnický Adam          OŠK Betlanovce


Výsledky majstrovstiev Spiša mladšieho žiactva a dorastu – Letanovce 8.4.2017

Dvojhra mladší žiaci:

1.       Peter Mrkvica                                                                 - OŠK Betlanovce

2.       Adam Kremnický                                                           - OŠK Betlanovce

3.       Viliam Vytykáč                                                                - SK Muškát Lieskovany 

          Lukáš Fabišík                                                                    - ŠKST Spišské Vlachy

Štvorhra mladší žiaci:

1.       Adam Kremnický/ Peter Mrkvica                           - OŠK Betlanovce

2.       Lukáš Fabišík/ Ľuboš Fabišík                                      - ŠKST Spišské Vlachy

3.       Martin Bartoš/ Jakub Bartoš                                     - STO BBF Spišská Nová Ves

          Viliam Vytykáč/ Filip Franko                                      - SK Muškát Lieskovany

Dvojhra dorastenky:

1.       Alexandra Sokolská                                                      - ŠKST Spišské Vlachy

2.       Gabriela Gabrišová                                                       - STO Letanovce

3.       Emma Kremnická                                                          - OŠK Betlanovce

           Slávka Neupauerová                                                    - STO Letanovce



2.LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV SPIŠ - GEMER

Výsledky po prvom kole, Spišské Vlachy, 1.10.2016
Výsledky po druhom kole, Gemerská Poloma, 15.10.2016
Výsledky po treťom kole, Hrabušice, 22.10.2016
Výsledky po štvrtom kole, Letanovce, 12.11.2016
Konečné výsledky


OKRESNÁ SÚŤAŽ NAJMLADŠÍCH A MLADŠÍCH ŽIAKOV

1. KOLO KROMPACHY - 2015

  • Najmladšie žiačky  - 3. miesto - ERIKA JAKUBCOVÁ
  • Najmladší žiaci       - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladší žiaci             - 3. miesto - PETER MRKVICA

2. KOLO KROMPACHY - 2016

  • Najmladšie žiačky - 3. miesto - NINA ZENTKOVÁ
  • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladšie žiačky       - 3. miesto - LEA FRANKOVIČOVÁ
  • Mladší žiaci            - 2. miesto - PETER MRKVICA

3. KOLO LETANOVCE

  • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladší žiaci            -  3. miesto - PETER MRKVICA



MAJSTROVSTVÁ SPIŠA

Najmladší žiaci
3. miesto - ADAM KREMNICKÝ
Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - JAKUB JOZEFČÁK (Hrabušice)

Mladší žiaci
2. miesto - ADAM KREMNICKÝ
3. miesto - PETER MRKVICA
Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - PETER MRKVICA

Staršie žiačky

1. miesto - EMMA KREMNICKÁ
3. miesto - TAMARA ŠUTÁKOVÁ
Štvorhra: 1. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ

Dorastenky

Štvorhra - 3. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ




MAJSTROVSTVÁ VÝCHODNÉHO SLOVENSKA (PREŠOV - KOŠICE)

Staršie žiačky

11-15. miesto - EMMA KREMNICKÁ

Najmladší žiaci

5-8. miesto - ADAM KREMNICKÝ



Fotogaléria

Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
Utorok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
Streda: 07:30-12:00 - 12:30-17:00
Štvrtok: neúradný deň
Piatok: 07:30-13:00

Fotogaléria

Kalendár