•  
    •  
    •  
    •  
    •  

    Stolný tenis

    Stolný tenis

    Výsledky majstrovstvá SPIŠA NMŽ a star. žiakov - Krompachy 14.4.2018

    Dvojhra naj. mlad. žiačok - 15 účastníčok
    1. Guassardo Liliana                    09                      MŠK STO Krompachy
    2. Geročová Alexandra               08                      MŠK STO Krompachy
    3. Zentková Nina                         08                      OŠK Betlanovce
        Kohlerová Sofia                       09                      MŠK STO Krompachy

    Štvorhra naj. mlad. žiačok:
    1. Guassardo Liliana    - Geročová Alexandra        Krompachy
    2. Grejtáková Bibiána - Gmucová Sophia             Spišské Vlachy
    3. Zentková Nina         - Lipčáková Lucia                Betlanovce / Hrabušice
        Hritzová Adriana    -  Belejová Alexandra          Krompachy 

    Dvojhra star. žiakov - 10 účastníkov:
    1. Gabriš Martin                        03                         STO Letanovce
    2. Kremnický Adam               06                         OŠK Betlanovce
    3. Fabišík Ľuboš                       07                         ŠKST Spišské Vlachy
        Fabišík Lukáš                       05                         ŠKST Spišské Vlachy

    Dvojhra star. žiačok - 10 účastníčok:
    1. Gabrišová Gabriela              03                          STO Letanovce
    2. Guassardo Liliana               09                          MŠ STO Krompachy
    3. Nemčíková Radoslava       04                          ŠKST Spišské Vlachy
       Mitríková Nikola                   04                          MŠK STO Krompachy
    5.-6. Geročová Alexandra      08                          MŠK STO Krompachy
       Zentková Nina                      08                          OŠK Betlanovce

    Štvorhra star. žiakov:
    1. Fabišík Ľuboš                  - Fabišík Lukáš        Spišské Vlachy
    2. Jozefčák Jakub              - Kremnický Adam   Hrabušice/ Betlanovce
    3. Lengvarský Jakub          - Gabriš Martin         Hrabušice/ Letanovce
        Berthoty Jakub               - Hvizdoš Jonás       Krompachy

    Štvorhra star. žiačok:
    1. Nemčíková Radoslava  - Gabrišová Gabriela   Spišské Vladchy/ Letanovce
    2. Mitríková Nikola            - Guassardo Liliana      Krompachy
    3. Lonská Soňa                  - Geročová Alexandra  Krompachy
        Zentková Nina              - Guassardo Barbora    Krompachy




    Majstrovstvá SPIŠA v stolnom tenise ml.žiakov a dorastencov pre rok 2018.

    Dvojhra ml.žiakov -  25 účatníkov :

    1.Fabišík Lukáš                          05        ŠKST Spišské Vlachy
    2.Kremnický Adam                 06        OŠK Betlanovce
    3.Fabišík Ľuboš                         07        ŠKST Spišské Vlachy
       Jozefčák Jakub                     06        STŠK Obec Hrabušice



    Štvorhra ml.žiakov :

    1.Kremnický Adam     - Jozefčák Jakub         Betlanovce/Hrabušice
    2.Fabišík Lukáš            - Fabišík Ľuboš            Spišské Vlachy
    3.Hvizdoš Jonás          - Berthoty Jakub         Krompachy
       Franko Filip              - Lengvarský Jakub     Lieskovany/Hrabušice



    Dvojhra dorastencov – 21 účastníkov :

    1.Števčík Samuel                    01        MŠK STO Krompachy
    2.Mitrík Martin                       02        MŠK STO Krompachy
    3.Nemčík Bruno                     01        ŠKST Spišské Vlachy
       Sopka Marek                        01        Muškát Lieskovany
    5.-8.Gmuca Boris                   00        MŠK STO Krompachy
            Mušuta Augustín          00        STO Letanovce
            Mirek Dominik                01        MŠK STO Krompachy
            Kaľavský Šimon             00        ŠKST Topspin Margecany
    9.-14.Fabišík Lukáš                 05        ŠKST Spišské Vlachy
              Kremnický Adam        06        OŠK Betlanovce
              Mušuta Roman             02        STO Letanovce
              Mrovčák Miroslav          01        Muškát Lieskovany
              Franko Filip                    05        Oriešky Lieskovany
              Fabišík Ľuboš                07        ŠKST Spišské Vlachy



    Dvojhra dorasteniek – 8 účastníkov :

    1.Kremnická Emma               01                    OŠK Betlanovce
    2.Mitríková Nikola                  04                    MŠK STO Krompachy
    3.Nemčíková Radoslava       04                    ŠKST Spišské Vlachy
        Guassardo Liliana              09                    MŠK STO Krompachy



    Štvorhra dorastencov :

    1.Števčík Samuel        - Gmuca Boris            Krompachy
    2.Mitrík Martin           - Mirek Dominik         Krompachy
    3.Nemčík Bruno         - Kaľavský Šimon       Spišské Vlachy / Margecany
       Mrovčák Miroslav    - Sopka Marek             Lieskovany
    5.-8.Mušuta Augustín- Mušuta Roman        Letanovce
            Jozefčák Jakub    - Melničúk Matej       Hrabušice
            Kremnický Adam   - Franko Filip           Betlanovce / Lieskovany
            Fabišík Lukáš      - Fabišík Ľuboš            Spišské Vlachy


    Štvorhra dorasteniek :

    1.Kremnická Emma    - Nemčíková Radoslava       Betlanovce / Sp.Vlachy
    2.Guassardo Liliana    - Mitríková Nikola                  Krompachy
    3.Guassardo Barbora -  Lonská Soňa                        Krompachy
        Legátová Laura        - Geročová Alexandra          Sp.Vlachy / Krompachy

                            Spišské Vlachy 24.marca 2018    

    Spracoval : Anton Gurčík hl.rozhodca           



    Športový klub stolného tenisu Spišské Vlachy – Obl.stol.tenis.znäz SPIŠ

    Výsledky 41.ročníka o VEĽKÚ CENU SPIŠSKÝCH Vlách mládeže:

    Dvojhra žiakov:

    1.       Pačnár Martin                                  02                           Muškát Lieskovany
    2.       Mišenčík Marko                              02                           OŠK Šarišské Michaľany
    3.       Korinek Denis                                 04                           OŠK Šarišské Michaľany
    4.       Mrkvica Peter                                  04                           OŠK Betlanovce
    5.       Németh Dávid                                02                           Geológ Rožňava
    6.       Fabišík Lukáš                                   05                           ŠKST Spišské Vlachy
    7.       Sabol Dominik                                02                           OŠK Šarišské Michaľany
    8.       Sabol Patrik                                    05                           OŠK Šarišské Michaľany
    9.       Kremnický Adam                          06                           OŠK Betlanovce
    10.   Rusnák Filip                                      05                           Muškát Lieskovany
    11.   Gabriš Martin                                     03                           STO Letanovce
    12.   Barabas Samuel                              02                           STO Letanovce
    13.   Franko Filip                                       05                           Muškát Lieskovany
    14.   Jerga Michal                                     06                           Geológ Rožňava
    15.   Jurik Oliver                                        04                           Športklub MSS Prešov
    16.   Popadič Pavol                                  02                           OŠK Betlanovce

    Dvojhra žiačok:

    1.       Gabrišová Gabriela                        03                           STO Letanovce
    2.      Šutáková Tamara                           02                           OŠK Betlanovce
    3.       Nemčíková Radoslava                 04                           ŠKST Spišské Vlachy
    4.       Korečková Ella                               04                           OŠK Šarišské Michaľany
    5.       Kľučárová Diana                            03                           Muškát Lieskovany




    Oblastný stolnotenisový zväz SPIŠ

    Výsledky majstrovstiev SPIŠA najmladších žiakov, starších žiakov a starších žiačok jednotlivcov pre rok 2017 – Letanovce 13.5.2017.

    Dvojhra najmladších žiakov:

    1.      Kremnický Adam                            06                    OŠK Betlanovce
    2.      Fabišík Ľuboš                                   07                    ŠKST Spišské Vlachy
    3.      Mihalko Gregor                               06                    ŠKST Spišské Vlachy

    Dvojhra starších žiakov:

    1.      Pačnár Martin                                   02                    Muškát Lieskovany
    2.      Gabriš Martin                                   03                    STO Letanovce
    3.      Fabišík Lukáš                                    05                    ŠKST Spišské Vlachy
             Mrkvica Peter                                   04                    OŠK Betlanovce

    Dvojhra starších žiačok:

    1.       Gabrišová Gabriela                         03                           STO Letanovce
    2.       Šutáková Tamara                           02                           OŠK Betlanovce
    3.       Nemčíková Radoslava                  04                           ŠKST Spišské Vlachy
              Kľučarová Diana                             03                           Muškát Lieskovany

    Štvorhra starších žiakov:

    1.       Pačnar Martin – Franko Filip                        Muškát Lieskovany
    2.       Gabriš Martin – Barabas Samuel                STO Letanovce
    3.       Fabišík Lukáš – Fabišík Ľuboš                      ŠKST Spišské Vlachy
               Mrkvica Peter – Kremnický Adam             OŠK Betlanovce


    Výsledky majstrovstiev Spiša mladšieho žiactva a dorastu – Letanovce 8.4.2017

    Dvojhra mladší žiaci:

    1.       Peter Mrkvica                                                                   - OŠK Betlanovce
    2.       Adam Kremnický                                                           - OŠK Betlanovce
    3.       Viliam Vytykáč                                                                - SK Muškát Lieskovany 
             Lukáš Fabišík                                                                    - ŠKST Spišské Vlachy

    Štvorhra mladší žiaci:

    1.       Adam Kremnický/ Peter Mrkvica                              - OŠK Betlanovce
    2.       Lukáš Fabišík/ Ľuboš Fabišík                                      - ŠKST Spišské Vlachy
    3.       Martin Bartoš/ Jakub Bartoš                                       - STO BBF Spišská Nová Ves
              Viliam Vytykáč/ Filip Franko                                       - SK Muškát Lieskovany

    Dvojhra dorastenky:

    1.       Alexandra Sokolská                                                        - ŠKST Spišské Vlachy
    2.       Gabriela Gabrišová                                                        - STO Letanovce
    3.       Emma Kremnická                                                          - OŠK Betlanovce
               Slávka Neupauerová                                                     - STO Letanovce




    2.LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV SPIŠ - GEMER

    Výsledky po prvom kole, Spišské Vlachy, 1.10.2016
    Výsledky po druhom kole, Gemerská Poloma, 15.10.2016
    Výsledky po treťom kole, Hrabušice, 22.10.2016
    Výsledky po štvrtom kole, Letanovce, 12.11.2016
    Konečné výsledky


    OKRESNÁ SÚŤAŽ NAJMLADŠÍCH A MLADŠÍCH ŽIAKOV

    1. KOLO KROMPACHY - 2015

    • Najmladšie žiačky  - 3. miesto - ERIKA JAKUBCOVÁ
    • Najmladší žiaci       - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
    • Mladší žiaci             - 3. miesto - PETER MRKVICA

    2. KOLO KROMPACHY - 2016

    • Najmladšie žiačky - 3. miesto - NINA ZENTKOVÁ
    • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
    • Mladšie žiačky       - 3. miesto - LEA FRANKOVIČOVÁ
    • Mladší žiaci            - 2. miesto - PETER MRKVICA

    3. KOLO LETANOVCE

    • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
    • Mladší žiaci            -  3. miesto - PETER MRKVICA



    MAJSTROVSTVÁ SPIŠA

    Najmladší žiaci
    3. miesto - ADAM KREMNICKÝ
    Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - JAKUB JOZEFČÁK (Hrabušice)

    Mladší žiaci
    2. miesto - ADAM KREMNICKÝ
    3. miesto - PETER MRKVICA
    Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - PETER MRKVICA

    Staršie žiačky

    1. miesto - EMMA KREMNICKÁ
    3. miesto - TAMARA ŠUTÁKOVÁ
    Štvorhra: 1. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ

    Dorastenky

    Štvorhra - 3. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ




    MAJSTROVSTVÁ VÝCHODNÉHO SLOVENSKA (PREŠOV - KOŠICE)

    Staršie žiačky

    11-15. miesto - EMMA KREMNICKÁ

    Najmladší žiaci

    5-8. miesto - ADAM KREMNICKÝ



    Fotogaléria

    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria
    Fotogaléria

    Úradné hodiny

    Pondelok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
    Utorok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
    Streda: 07:30-12:00 - 12:30-17:00
    Štvrtok: neúradný deň
    Piatok: 07:30-13:00

    Monografia obce

    Dejiny Betlanoviec

    Fotogaléria

    Kalendár

    Návštevnosť