Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies.

  •  | 
  •  
  •  

Kalendár zvozu odpadu

Stolný tenis

Stolný tenis

VÝSLEDKY V STOLNOTENISOVOM TURNAJI, dňa 13.01.2019 - Betlanovce

PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE (registrovaný hráči)
1. Hodák Patrk
2. Špalda Matúš
3. Jaroš Juraj

4. Mrkvica Peter ml.
5. Smik Marek
6. Zentko Jakub
7. Sopúch Samuel
8. Kremnický Adam
9. Zentko Domink
10. Kremnická Emma
11. Mrkvica Peter st.
12. Zentko Peter

POHÁR STAROSTU OBCE (neregistrovaný hráči)
1. Špirka Slavomír
2. Hodák Stanislalv
3. Antaš Jozef

4. Kakalejčík Štefan
5. Laheta Adam
6. Regec Jaroslav

Výsledky majstrovstvá SPIŠA NMŽ a star. žiakov - Krompachy 14.4.2018

Dvojhra naj. mlad. žiačok - 15 účastníčok
1. Guassardo Liliana                    09                      MŠK STO Krompachy
2. Geročová Alexandra               08                      MŠK STO Krompachy
3. Zentková Nina                         08                      OŠK Betlanovce
    Kohlerová Sofia                       09                      MŠK STO Krompachy

Štvorhra naj. mlad. žiačok:
1. Guassardo Liliana    - Geročová Alexandra        Krompachy
2. Grejtáková Bibiána - Gmucová Sophia             Spišské Vlachy
3. Zentková Nina         - Lipčáková Lucia                Betlanovce / Hrabušice
    Hritzová Adriana    -  Belejová Alexandra          Krompachy 

Dvojhra star. žiakov - 10 účastníkov:
1. Gabriš Martin                        03                         STO Letanovce
2. Kremnický Adam               06                         OŠK Betlanovce
3. Fabišík Ľuboš                       07                         ŠKST Spišské Vlachy
    Fabišík Lukáš                       05                         ŠKST Spišské Vlachy

Dvojhra star. žiačok - 10 účastníčok:
1. Gabrišová Gabriela              03                          STO Letanovce
2. Guassardo Liliana               09                          MŠ STO Krompachy
3. Nemčíková Radoslava       04                          ŠKST Spišské Vlachy
   Mitríková Nikola                   04                          MŠK STO Krompachy
5.-6. Geročová Alexandra      08                          MŠK STO Krompachy
   Zentková Nina                      08                          OŠK Betlanovce

Štvorhra star. žiakov:
1. Fabišík Ľuboš                  - Fabišík Lukáš        Spišské Vlachy
2. Jozefčák Jakub              - Kremnický Adam   Hrabušice/ Betlanovce
3. Lengvarský Jakub          - Gabriš Martin         Hrabušice/ Letanovce
    Berthoty Jakub               - Hvizdoš Jonás       Krompachy

Štvorhra star. žiačok:
1. Nemčíková Radoslava  - Gabrišová Gabriela   Spišské Vladchy/ Letanovce
2. Mitríková Nikola            - Guassardo Liliana      Krompachy
3. Lonská Soňa                  - Geročová Alexandra  Krompachy
    Zentková Nina              - Guassardo Barbora    Krompachy




Majstrovstvá SPIŠA v stolnom tenise ml.žiakov a dorastencov pre rok 2018.

Dvojhra ml.žiakov -  25 účatníkov :

1.Fabišík Lukáš                          05        ŠKST Spišské Vlachy
2.Kremnický Adam                 06        OŠK Betlanovce
3.Fabišík Ľuboš                         07        ŠKST Spišské Vlachy
   Jozefčák Jakub                     06        STŠK Obec Hrabušice



Štvorhra ml.žiakov :

1.Kremnický Adam     - Jozefčák Jakub         Betlanovce/Hrabušice
2.Fabišík Lukáš            - Fabišík Ľuboš            Spišské Vlachy
3.Hvizdoš Jonás          - Berthoty Jakub         Krompachy
   Franko Filip              - Lengvarský Jakub     Lieskovany/Hrabušice



Dvojhra dorastencov – 21 účastníkov :

1.Števčík Samuel                    01        MŠK STO Krompachy
2.Mitrík Martin                       02        MŠK STO Krompachy
3.Nemčík Bruno                     01        ŠKST Spišské Vlachy
   Sopka Marek                        01        Muškát Lieskovany
5.-8.Gmuca Boris                   00        MŠK STO Krompachy
        Mušuta Augustín          00        STO Letanovce
        Mirek Dominik                01        MŠK STO Krompachy
        Kaľavský Šimon             00        ŠKST Topspin Margecany
9.-14.Fabišík Lukáš                 05        ŠKST Spišské Vlachy
          Kremnický Adam        06        OŠK Betlanovce
          Mušuta Roman             02        STO Letanovce
          Mrovčák Miroslav          01        Muškát Lieskovany
          Franko Filip                    05        Oriešky Lieskovany
          Fabišík Ľuboš                07        ŠKST Spišské Vlachy



Dvojhra dorasteniek – 8 účastníkov :

1.Kremnická Emma               01                    OŠK Betlanovce
2.Mitríková Nikola                  04                    MŠK STO Krompachy
3.Nemčíková Radoslava       04                    ŠKST Spišské Vlachy
    Guassardo Liliana              09                    MŠK STO Krompachy



Štvorhra dorastencov :

1.Števčík Samuel        - Gmuca Boris            Krompachy
2.Mitrík Martin           - Mirek Dominik         Krompachy
3.Nemčík Bruno         - Kaľavský Šimon       Spišské Vlachy / Margecany
   Mrovčák Miroslav    - Sopka Marek             Lieskovany
5.-8.Mušuta Augustín- Mušuta Roman        Letanovce
        Jozefčák Jakub    - Melničúk Matej       Hrabušice
        Kremnický Adam   - Franko Filip           Betlanovce / Lieskovany
        Fabišík Lukáš      - Fabišík Ľuboš            Spišské Vlachy


Štvorhra dorasteniek :

1.Kremnická Emma    - Nemčíková Radoslava       Betlanovce / Sp.Vlachy
2.Guassardo Liliana    - Mitríková Nikola                  Krompachy
3.Guassardo Barbora -  Lonská Soňa                        Krompachy
    Legátová Laura        - Geročová Alexandra          Sp.Vlachy / Krompachy

                        Spišské Vlachy 24.marca 2018    

Spracoval : Anton Gurčík hl.rozhodca           



Športový klub stolného tenisu Spišské Vlachy – Obl.stol.tenis.znäz SPIŠ

Výsledky 41.ročníka o VEĽKÚ CENU SPIŠSKÝCH Vlách mládeže:

Dvojhra žiakov:

1.       Pačnár Martin                                  02                           Muškát Lieskovany
2.       Mišenčík Marko                              02                           OŠK Šarišské Michaľany
3.       Korinek Denis                                 04                           OŠK Šarišské Michaľany
4.       Mrkvica Peter                                  04                           OŠK Betlanovce
5.       Németh Dávid                                02                           Geológ Rožňava
6.       Fabišík Lukáš                                   05                           ŠKST Spišské Vlachy
7.       Sabol Dominik                                02                           OŠK Šarišské Michaľany
8.       Sabol Patrik                                    05                           OŠK Šarišské Michaľany
9.       Kremnický Adam                          06                           OŠK Betlanovce
10.   Rusnák Filip                                      05                           Muškát Lieskovany
11.   Gabriš Martin                                     03                           STO Letanovce
12.   Barabas Samuel                              02                           STO Letanovce
13.   Franko Filip                                       05                           Muškát Lieskovany
14.   Jerga Michal                                     06                           Geológ Rožňava
15.   Jurik Oliver                                        04                           Športklub MSS Prešov
16.   Popadič Pavol                                  02                           OŠK Betlanovce

Dvojhra žiačok:

1.       Gabrišová Gabriela                        03                           STO Letanovce
2.      Šutáková Tamara                           02                           OŠK Betlanovce
3.       Nemčíková Radoslava                 04                           ŠKST Spišské Vlachy
4.       Korečková Ella                               04                           OŠK Šarišské Michaľany
5.       Kľučárová Diana                            03                           Muškát Lieskovany




Oblastný stolnotenisový zväz SPIŠ

Výsledky majstrovstiev SPIŠA najmladších žiakov, starších žiakov a starších žiačok jednotlivcov pre rok 2017 – Letanovce 13.5.2017.

Dvojhra najmladších žiakov:

1.      Kremnický Adam                            06                    OŠK Betlanovce
2.      Fabišík Ľuboš                                   07                    ŠKST Spišské Vlachy
3.      Mihalko Gregor                               06                    ŠKST Spišské Vlachy

Dvojhra starších žiakov:

1.      Pačnár Martin                                   02                    Muškát Lieskovany
2.      Gabriš Martin                                   03                    STO Letanovce
3.      Fabišík Lukáš                                    05                    ŠKST Spišské Vlachy
         Mrkvica Peter                                   04                    OŠK Betlanovce

Dvojhra starších žiačok:

1.       Gabrišová Gabriela                         03                           STO Letanovce
2.       Šutáková Tamara                           02                           OŠK Betlanovce
3.       Nemčíková Radoslava                  04                           ŠKST Spišské Vlachy
          Kľučarová Diana                             03                           Muškát Lieskovany

Štvorhra starších žiakov:

1.       Pačnar Martin – Franko Filip                        Muškát Lieskovany
2.       Gabriš Martin – Barabas Samuel                STO Letanovce
3.       Fabišík Lukáš – Fabišík Ľuboš                      ŠKST Spišské Vlachy
           Mrkvica Peter – Kremnický Adam             OŠK Betlanovce


Výsledky majstrovstiev Spiša mladšieho žiactva a dorastu – Letanovce 8.4.2017

Dvojhra mladší žiaci:

1.       Peter Mrkvica                                                                   - OŠK Betlanovce
2.       Adam Kremnický                                                           - OŠK Betlanovce
3.       Viliam Vytykáč                                                                - SK Muškát Lieskovany 
         Lukáš Fabišík                                                                    - ŠKST Spišské Vlachy

Štvorhra mladší žiaci:

1.       Adam Kremnický/ Peter Mrkvica                              - OŠK Betlanovce
2.       Lukáš Fabišík/ Ľuboš Fabišík                                      - ŠKST Spišské Vlachy
3.       Martin Bartoš/ Jakub Bartoš                                       - STO BBF Spišská Nová Ves
          Viliam Vytykáč/ Filip Franko                                       - SK Muškát Lieskovany

Dvojhra dorastenky:

1.       Alexandra Sokolská                                                        - ŠKST Spišské Vlachy
2.       Gabriela Gabrišová                                                        - STO Letanovce
3.       Emma Kremnická                                                          - OŠK Betlanovce
           Slávka Neupauerová                                                     - STO Letanovce




2.LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV SPIŠ - GEMER

Výsledky po prvom kole, Spišské Vlachy, 1.10.2016
Výsledky po druhom kole, Gemerská Poloma, 15.10.2016
Výsledky po treťom kole, Hrabušice, 22.10.2016
Výsledky po štvrtom kole, Letanovce, 12.11.2016
Konečné výsledky


OKRESNÁ SÚŤAŽ NAJMLADŠÍCH A MLADŠÍCH ŽIAKOV

1. KOLO KROMPACHY - 2015

  • Najmladšie žiačky  - 3. miesto - ERIKA JAKUBCOVÁ
  • Najmladší žiaci       - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladší žiaci             - 3. miesto - PETER MRKVICA

2. KOLO KROMPACHY - 2016

  • Najmladšie žiačky - 3. miesto - NINA ZENTKOVÁ
  • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladšie žiačky       - 3. miesto - LEA FRANKOVIČOVÁ
  • Mladší žiaci            - 2. miesto - PETER MRKVICA

3. KOLO LETANOVCE

  • Najmladší žiaci      - 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ
  • Mladší žiaci            -  3. miesto - PETER MRKVICA



MAJSTROVSTVÁ SPIŠA

Najmladší žiaci
3. miesto - ADAM KREMNICKÝ
Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - JAKUB JOZEFČÁK (Hrabušice)

Mladší žiaci
2. miesto - ADAM KREMNICKÝ
3. miesto - PETER MRKVICA
Štvorhra: 1. miesto - ADAM KREMNICKÝ - PETER MRKVICA

Staršie žiačky

1. miesto - EMMA KREMNICKÁ
3. miesto - TAMARA ŠUTÁKOVÁ
Štvorhra: 1. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ

Dorastenky

Štvorhra - 3. miesto - EMMA KREMNICKÁ - TAMARA ŠUTÁKOVÁ




MAJSTROVSTVÁ VÝCHODNÉHO SLOVENSKA (PREŠOV - KOŠICE)

Staršie žiačky

11-15. miesto - EMMA KREMNICKÁ

Najmladší žiaci

5-8. miesto - ADAM KREMNICKÝ



Fotogaléria

Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
Utorok: 07:30-12:00 - 12:30-15:30
Streda: 07:30-12:00 - 12:30-17:00
Štvrtok: neúradný deň
Piatok: 07:30-13:00

Monografia obce

Dejiny Betlanoviec

Fotogaléria

Miloj Spiš o.z.

Miloj Spiš o.z.

Kalendár

Návštevnosť