Menu
Obec Betlanovce
ObecBetlanovce

Majstrovský titul tímu Betlanovce v LAHL

Tím Betlanovce

Finále Levočskej amatérskej hokejovej ligy

V sobotu 27. apríla 2024 sa okrem brigády v našej obci konalo finále Levočskej amatérskej hokejovej ligy (LAHL) na zimnom štadióne v Levoči. Po vlaňajšom krásnom 2. mieste tento rok muži z tímu Betlanovce zabojovali ešte viac a vyhrali MAJSTROVSKÝ TITUL🏆🥇. Ďakujeme celému tímu za skvelú reprezentáciu našej obce, ale najmä našim občanom Jaroslavovi Regecovi, Róbertovi Šimčákovi a Tomášovi Smikovi.

ĎAKUJEME A ZÁROVEŇ BLAHOŽELÁME. 🏒🥅 🏆🥇

Pozrite si tiež reportáž TV Levoča https://www.youtube.com/watch?v=3otWTnNGLbU

Dátum vloženia: 30. 4. 2024 21:10
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 4. 2024 21:14
Autor: Správca Webu

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Ak je jún studený, sedliak krčí ramenami.

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:4:31

Slnko zapadá:20:47

Kde nás nájdete?

Obec Betlanovce
ObecBetlanovce

Betlanovce historici zaraďujú k najstarším stredovekým obciam na Spiši. Patrili totiž k zemianským dedinám, tzv. Spišským kopijníkom, ktorým už roku 1243 kráľ Belo IV. Obnovil ich staré výsady. Belovo privilégium potvrdili ďalší panovníci: Karol Róbert roku 1314 a Vladislav II. Roku 1511. Išlo predovšetkým o potvrdenie ich osobnej slobody, právo voliť vlastného sudcu, dedičské práva, oslobodenie od poplatkov.

Zobraziť viac